Stavebnice pergoly

Chcete si svou pergolu postavit sami, ale nechcete řešit přípravu dílců? V naší nabídce máme připravenou velkou řadu zahradních dřevěných pergol, které dodáváme jako stavebnice s veškerým spojovacím materiálem. Stavebnice pergol čekají na brzké dodání k vám.

Pergola stavebniceZákazník, který si u nás objedná stavebnici pergoly, dostane předem připravené konstrukční díly, spojovací materiál a montážní návod pro snadné sestavení. Případně lze pro stavebnici pergoly doobjednat kotvící prvky, nátěrové hmoty, střešní krytinu (pokud již není v ceně) apod., takže už k vlastní stavbě pergoly nemusí nic dokupovat. Nebojte se, naše stavebnice pergoly mají vše potřebné již v kompletu. K úspěšnému postavení takovéto pergoly – stavebnice potřebujete pouze vrtačku s vrtáky, aku šroubovák a štětec na pro provedení ochranného nátěru.

Máte individuální požadavky na stavebnicovou pergolu? Kontaktujte nás.

 

Sortiment stavebnicových pergol

Jedná se o sériově vyráběné pergoly ve standardních provedeních:

O stavebnicových pergolách

Pergoly stavebniceSoučástí každého balení „pergola stavebnice“ je samozřejmě montážní návod, jak krok za krokem postupovat při sestavování.  Dále seznam jednotlivých konstrukčních dílů, spojovacích prvků a příslušenství. Pokud byste si nevěděli rady, kdykoliv se na nás můžete obrátit, my vám se sestavení pergoly pomůžeme!

Základem pro přípravu každé pergoly, ať už se jedná o stavebnici nebo o řešení na míru, je správné podloží, které musí být pevné a dostatečně pevné. O přípravě podloží a také o správném umístění pergoly s ohledem na její orientaci na pozemku si přečtěte více v našich informačních článcích.

Všeobecný postup při stavbě každé „pergoly stavebnice“:

 1. překontrolujeme jednotlivé díly a spojovací materiál podle seznamu, který je v krabičce s vruty, jenž je součástí balení „pergola stavebnice“,
 2. jednotlivé dřevěné díly stavebnice pergoly, pokud nejsou ošetřeny nátěrem již od nás z výroby, natřete ochranným nátěrem minimálně 2x (naše firma provádí u „pergoly stavebnice“ 1x nátěr s ochranou proti houbám a dřevokaznému hmyzu a 2x lazurovací nátěr zn. Impranal),
 3. natřené díly stavebnicové pergoly po zaschnutí můžete začít podle návodu sestavovat,
 4. před vlastním spojením vrutem musíte provést vždy předvrtání, aby dřevo stavebnicové pergoly utahováním vrutu neprasklo,
 5. některé díly stavebnicové pergoly jsou již přímo z výroby sestavené, jako například mřížky nebo plůtky a stačí je do pergoly pouze přišroubovat dle návodu,
 6. na většinu stavebnic pergol lze namontovat i zastřešení z lehké střešní krytiny, kterou lze u nás zakoupit včetně spojovacího materiálu. Některé stavebnicové pergoly mají v ceně již střešní krytinu – viz popis u jednotlivých výrobků,
 7. sestavenou pergolu následně ukotvíme do podkladu z betonu, zámkové dlažby nebo betonové dlažby buď u nás objednanými kotvícími prvky, nebo vlastními podle daného podkladu.

Výše uvedený návod na sestavení stavebnicové pergoly je standardním postupem. V případě, že aplikujete individuální řešení nebo přizpůsobujete stavbu pergoly konkrétnímu místu, pak je třeba postup na sestavení stavebnice pergoly upravit dle nastalé situace a podmínek.

Výhody stavebnicových pergol

Pergoly stavebniceVětšina námi dodávaných stavebnic pergol je samonosná a v případě, že nejsou zastřešené, nevyžadují po postavení na dlažbu nebo beton žádné kotvení!  

Výhodou stavebnice je, že ušetříte čas a peníze za výrobu i montáž, sami přiložíte ruku k dílu a následně budete mít radost z dobře vykonané práce a o to víc vás budě těšit odpočinkové posezení pod vámi zhotovenou pergolou. „Pergola stavebnice“ má i tu výhodu, že se může časem šetrně rozebrat a postavit na jiném místě

Pokud si nejste jistí, která „pergola stavebnice“ z našeho sortimentu je ideální pro váš pozemek, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám odpovídající pergolu doporučíme a okamžitě připravíme k expedici.

 

Dřevěné stavebnice pergoly - inspirace obrázky.

 

Proč naše výrobky?

 • kvalitní česká výroba
 • dlouholeté zkušenosti s prodejem stavebnic pergoly
 • výhodná cena na pergolové stavebnice
 • dodání stavebnice pergoly v brzkém termínu

-----------------

Zákazníci hledají tyto produkty pod výrazy: stavebnicové pergoly, pergola stavebnice, samonosná pergola stavebnice, prodej pergol.

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577