Zastřešení terasy – fotogalerie (inspirace)

Hledáte obrázkové tipy pro výběr vašeho nového zastřešení terasy? Nechte se inspirovat fotografiemi terasových zastřešení od firmy Vetas. Za účelem detailního prostudování různých druhů řešení jsme pro vás připravili speciální fotogalerii zastřešení teras, které jsme realizovali pro naše zákazníky.
Pokud je součástí vašeho domu terasa a nevyužíváte ji dostatečně, pak vám pravděpodobně chybí její zastřešení, které dává terase nejen krásu, ale i novou užitnou dimenzi, což je jistě patrné také na obrázcích ve fotogalerii zastřešení teras (viz výše). Na terasy je možné postavit krycí zastřešení, které prodlouží obytný prostor o venkovní sezení, které bude chráněno před nepřízní počasí.

Takovéto zastřešení terasy je velmi účelné - poskytuje i v parných dnech příjemné zákoutí a naopak při deštivém počasí vám umožní dále relaxovat nebo i grilovat. Zastřešení teras u domu je velice vhodné pro většinu rodinných domů, neboť poskytnou dostatek soukromí a zútulní okolí vašeho domu. To dokazují i inspirační obrázky ve fotogalerii zastřešení teras. Nechte se navnadit naší fotogalerií, najděte si takové zastřešení, které vám vyhovuje prostorově i designově. My vám pak rádi zhotovíme zastřešení terasy na míru dle obrázku z fotogalerie!

Mimo zastřešení teras vám můžeme nabídnout také:

 
E-shop s doplňky do zahrady