O firmě

GFX | vetas-butova.jpgFirma Ing. Jiří Sedlák - VETAS vznikla v roce 1992. Postupem doby jsme pouze pilařský provoz rozšířili o truhlářskou činnost.

Vyrábíme pergoly, altány, zastřešení terasy, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábyteka a balkonová zábradlí, vše z vlastního smrkového řeziva.

Na našich internetových stránkách můžete shlédnout jak výrobky v sériové výrobě tak některé atypické realizace zakázek. Pokud Vám nevyhovuje provedení či rozměr pergoly nebo altánu v sériové výrobě, dají se provádět i úpravy těchto výrobků nebo jsme schopni vyrobit jakýkoli tvar či rozměr dle Vašeho návrhu.

Jsme připraveni vaši zahradu oživit o venkovní posezení, kde budete určitě rádi trávit chvíle odpočinku.

Vlastníme Certifikát výrobku: zastřešení terasy, pergoly, altány a garážová stání vydaný Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským.

 

ALTÁNY, PERGOLY, GARÁŽOVÉ PŘÍSTŘEŠKY, ZASTŘEŠENÍ TERAS

GFX | vetas-auto.jpgNa našich stránkách můžete shlédnout základní typy sériově vyráběných altánů, pergol, zastřešení teras,  garážových stání a dalších staveb do zahrady. Jedná se velmi jednoduché stavebnice, které dodáváme s montážním návodem a spojovacím materiálem, bez povrchové úpravy. Naše altány a pergoly Vám můžeme také dopravit naší vytěžovací službou za velmi zajímavé ceny. Na přání provedeme i nátěr, případně odbornou montáž. Vytvořte si na vaší zahradě koutek pro odpočinek a relaxaci v rodinném kruhu nebo s přáteli za velmi příznivé ceny. Sériově vyráběné altány, pergoly, garážová stání můžeme i upravit na vaše rozměry a dle vašich požadavků. Stačí zaslat e-mailem jednoduchou poptávku. 
 

Garážové přístřešky

Pro ty, kdo nemají zděnou garáž a nemají kam zaparkovat svého plechového miláčka doporučujeme garážové přístřešky dřevěné. Tyto garážové přístřešky neudržují vlhkost a tudíž lépe chrání auto před korozí a zároveň je auto chráněno před povětrnostními vlivy, jako je déšť a mráz. Garážové přístřešky jsou dodávané se šikmou střechou s některou z lehkých střešních krytin nebo se sedlovou střechou zakryté prkenným záklopem a asfaltovým šindelem. Garážový přístřešek je možné postavit na betonovou desku nebo na betonové patky.

 

Zakázková výroba – altány, pergoly, zastřešení terasy

Pokud vám nevyhovuje typově nebo velikostně výrobek ze sériové výroby, připravíme altán či pergolu dle vašich návrhů. Stačí nám zaslat jednoduchý nákres s rozměry a my vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na libovolný dřevěný přístřešek. Jsme připraveni oživit Vaši zahradu o altán nebo pergolu, která bude rozměrově i typově odpovídat vašim představám. Získáte tak venkovní prostor pro relaxaci v rodinném kruhu nebo s přáteli. Na této stránce si můžete prohlédnout některé z atypických staveb altánů, pergol, ale i garážových přístřešků a domků na nářadí, které jsme realizovali u našich zákazníků. Některé typy vychází ze sériové výroby a jsou jen mírně upraveny. 

 

Altány a pergoly - nové typy

Stále připravujeme další nové typy zakázkové výroby altánu, pergol, besídek apod. Nechte se zlákat jejich novou barevností a tvary, které na Vaší zahradě udělají originální posezení. Odpočívejte v našich pergolách, nebo grilujte, pracujte v poklidu v altánu, kde vás nikdo nebude rušit. Náš sortiment je široký, určitě si vyberete. Pergoly a altány rozvážíme po celé České republice. Budeme se těšit na vaši objednávku a spokojenost s naším výrobkem, ať už to bude altán, pergola či zastřešení terasy.

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577