Pergoly - fotogalerie

Hledáte inspiraci v podobě fotogalerií pergol. Chcete si prohlédnout fotky pergol vytvořených na zakázku, nebo vás zajímají sériově vyráběné pergoly, tzv. stavebnice? Veškeré tyto fotografie pro vás máme připraveny. Pokud byste od nás chtěli získat pro inspiraci i jiné fotografie pergol, než jsou zde uvedeny, rádi vám je na požádání pošleme. Prohlédněte si fotogalerii pergol a případně nás oslovte. Rádi pro vás pergolu na zakázku vytvoříme, stačí nám jen sdělit vaše představy!

Pergoly - inspirace

Nechte se inspirovat nejen naší fotogalerií pergol. Určitě vás zde zveřejněné obrázky dřevěných pergol budou zajímat. Snažíme se obrázky pergol stále přidávat, pokud nám to čas jen trošku dovolí. Jestliže se vám líbí konkrétní realizace z uveřejněných fotogalerií dřevěných pergol, pak do vaší poptávky můžete vloži konkrétní inspirační fotografii dané pergoly, ať je hned jasné, o jakou variantu máte zájem.

Přečtěte si i další tipy pro výběr moderních pergol. Pergoly můžete využít pro klidné posezení s přáteli, ale také jako místo pro učení, nerušenou relaxaci, poslech hudby, grilování nebo třeba četbu. Pokud nemáte chuť nikam daleko jít a zároveň nechcete být zavření doma, pak jsou pergoly vhodným místem pro váš relax.

Trendy poslední doby směřují k umístění krbů a udíren pod přístřešky jakými jsou pergoly. Lávové grily, raclette grily, fondue, čokoládovny nebo pece na pizzu, to vše udělá z obyčejného setkání s přáteli nevšední gurmánský zážitek. Pergoly, stejně jako altány, poskytnou stín, a tak jídlo a pití nezteplá. Není vzácností, že se do zahradních pergol umisťuje pohodlný zahradní nábytek pro venkovní posezení. Odpočinkovou zónu umocní různé otomany, nafukovací matrace, houpačky, proutěná křesílka či polštáře.

Klid, zábava, setkání

Jak i sami vidíte na obrázcích ve fotogalerii pergol výše, tedy na inspiračních fotografiích, pergola je ideálním místem pro strávení klidného dne, ale poskytne prostor i pro rušnější zábavu. Pergolu ocení i rodiče malých dětí. Pokud má pergola plnou střechu, chrání děti před přímým působením slunečních paprsků, nehrozí spáleniny či úpaly. Namontováním houpačky do sloupů pergoly poskytne dětem skvělou venkovní zábavu. Menší nafukovací bazének a velké množství hraček děti zabaví, zůstanou pod pergolou, vy je tak nebudete muset hledat po celém pozemku a budete mít přehled.

Odpočinkové posezení

Zahradní pergoly poskytují vhodné místo i pro večerní posezení. Do okolí lze umístit pochodně, papírové lampiony, solné lampy, svícny či jiné ozdoby a dekorace. Dřevěné pergoly mohou působit skvěle i přes den. Jejich sloupy totiž poskytují ideální oporu pro popínavé rostliny, které následně vytvoří velice klidné a krásně zelené zátiší, jak jistě vidíte i na fotografiích v inspirační fotogalerii pergol. Pergola je okrasná stavba, která je často umisťována do zajímavých koutů parků a zahrad. Jedná se o vzdušný přístřešek, který zejména v parném létě poskytne stín, a tím se z něj stává vhodné místo pro odpočinek a meditaci.

Kam umístit pergoly?

Pergolu naleznete v parku jako možné posezení s výhledem na zajímavé okolí. Rozhodně nestojí uprostřed parku, ale je spíš skryta v rohu před zraky zvědavců a poskytuje soukromí svým uživatelům. Stejné by mělo být užití v zahradách (např. pergoly ke zdi). Při relaxaci nechce být nikdo rušen, a tak neumístíme altánek hned před okna domu nebo vedle plotu, aby na něj bylo hlavně vidět. Mnohdy se pergola staví do části zahrady, která je něčím zajímavá nebo odlišná od zbytku okolí. Může se jednat o zákoutí ve stylu japonských zahrad, ale pergolu lze postavit i poblíž okrasného jezírka a zvláštních druhů stromů nebo rostlin. Místo by mělo však být dostatečně stranou od zraků okolí a otevírat pohled na ničím nerušenou krajinu.

Nabízíme nejen pergoly!

-------------------------

Tematické určení stránky: moderní pergoly fotogalerie, pergoly s krbem u domu, dřevěné pergoly obrázky, pergoly fotogalerie inspirace, altány a pergoly fotogalerie, zahradní posezení inspirace. Dále také: pergoly inspirace, pergola u domu inspirace, pergola obrázky, venkovní posezení inspirace, inspirace zahrady fotogalerie. Stejně tak: dřevěná pergola u domů fotogalerie, dřevěné pergoly foto, dřevěné pergoly fotogalerie, dřevěné pergoly inspirace, pergola u domu inspirace, pergoly fotogalerie inspirace s krbem. Toto jsou hlavní vyhledávací dotazy, které specifikují tuto fotogalerii.

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577