Výroba pergol Olomouc

Vyrobíme pro vás originální dřevěnou pergolu k vašemu domu nebo na zahradu. Z kvalitního dřeva, dokonale řemeslně a staticky vyřešenou. Máte-li zájem o službu „výroba pergol Olomouc“, pak jsme vám plně k dispozici. Stylová pergola zvětší užitnou plochu všeho domu. Umíme zhotovit rozmanité podoby pergol, v různých velikostech, a především se stíněním a zastřešením na míru požadavkům klienta. Preferujete-li kvalitu a precizní tesařskou práci, pak si objednejte službu „výroba pergol Olomouc“ u naší firmy. Garantujeme vám kompletní servis zahrnující nejen samotnou výrobu pergoly, ale především veškeré doplňkové konzultační služby, bez kterých by vaše vysněná pergola nemohla vzniknout. Poradíme s umístěním, ideální velikostí, typem zastíněním a apod. Zajistíme samozřejmě dopravu, montáž, instalaci stínění, ochranný nátěr dřeva aj.

V případě zájmu o službu „výroba pergol Olomouc“ si vyžádejte nezávazné nacenění zde.

Referenční ukázky dřevěných pergol pro klienty z Olomouce

Poptat zakázkovou výrobu

V seznamu výše najdete mimo zakázkově řešených pergol také tzv. sériově vyráběné pergoly ve formě stavebnic. Tuto pergolu může zákazník z Olomouce pohodlně objednat v našem e-shopu a následně si ji dle manuálu poskládat svépomocí.

Není to jen o pergolách!

Naše výrobní činnost se nezaměřuje pouze na pergoly. Realizujeme veškeré dřevěné zahradní přístřešky a drobné stavby. Nechcete klasickou pergolu, ale spíše originální zahradní altán, nebo moderní dřevěnou terasu? Splníme vaše přání.

Vyrábíme:

  • Stěny pro popínavé květiny (Olomouc).
  • Dětská hřiště (Olomouc).
  • Garážová stání (Olomouc).
  • Zahradní altány (Olomouc).
  • Dřevěné ploty (Olomouc).

E-shop s doplňky do zahrady