Dřevěné altány na zahradu

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „dřevěné altány na zahradu“. Pokud se chystáte zařídit si na zahradě altán, pak si prohlédněte inspirační fotografie našich realizací. Dřevěné altány na zahradu vyrábíme v různých typových variantách, přičemž u zakázkové výroby si můžete zvolit libovolnou velikost či tvarové řešení. Dřevěné altány na zahradu jsou zhotovovány z prvotřídního a odolného dřeva.

Vetas je známý jako výrobce unikátních dřevěných altánů na zahradu s perfektními užitnými vlastnostmi. Objevte výhody zakázkové výroby altánů, které budou tím pravým doplňkem vaší zahrady. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků s tématem „dřevěné altány na zahradu“ nezískáte požadované informace, pak nás kontaktujte, rádi vám poskytneme detailnější informace.

Vyhledané výsledky pro: dřevěné altány na zahradu, nalezeno 18 výskytů.

Prohlédněte si inspirační ukázky zahradních altánů a pergol. V tomto článku najdete výběr toho nejlepšího z nabídky drobných dřevěných staveb.
Relaxace a pohodlné posezení v příjemném prostředí s pěkným výhledem – to jsou nejčastější důvody stavby zahradního dřevěného altánu. Jak promyslet jeho velikost, umístění a jiné důležité parametry? Více se dozvíte v článku.
Dřevěné pergoly a dřevěné altány mají svoji dlouholetou tradici. I když se do popředí stále více dere novodobé pojetí pro altány a pergoly, které s sebou přiší například hliníkové, nebo dokonce plastové provedení, stále se na výsluní drží altány a...
Je vaším požadavkem pořídit sériově vyráběnou pergolu či altán levně? Vhodným řešením jsou pro vás stavebnice pergol a altánů. Jaké jsou možnosti tohoto řešení se dočtete v tomto článku.
Na fotkách níže vidíte "ochutvku" naší práce. Prohlédnout si můžete různé typy altánů, které vyrábíme ze dřeva a instalujeme u zákazníka. V ukázkách najdete i zahradní altán s krbem a jiné specifičtější varianty altánových řešení. Zahradní altán s krbem je...
Trendem současné doby je zahradu využívat k odpočinku a relaxaci. Ke strávení příjemných chvilek s dětmi a rodinnými přáteli při grilování. Zvelebte i vy svou zahradu prostřednictvím pěkného dřevěného altánu nebo pergoly. Ukázky a tipy na umístění najdete zde.
...našich klimatických podmínkách musíme počítat i s tím, že se občas vyskytne krátká dešťová přeháňka, která vám může zkazit příjemné posezení s přáteli na zahradě. Jaká řešení pro zastřešení altánů a pergol existují? Informujte se v našem článku a vyberte...
Blíží se jaro a sním také jarní zahradní a stavební výstavy, kde se prezentují pergoly, altány, přístřešky na auto nebo besídky od firmy Vetas. Na výstavách uvidíte naše nejoblíbenější a nejprodávanější altány, pergoly a besídky.
...pod širým nebem, a současně mít jistotu, že v případě nepřízně počasí, neohrozí tento jedinečný moment déšť? Svatební altán ze dřeva je skvělým řešením. Svatební altán ochrání před nepřízní počasí nebo naopak ochrání před slunečním žárem, podpoří romantiku tohoto momentu.
Nabízíme vám na míru vyráběné dřevěné zahradní pergoly, které bez nadsázky zkrášlí každou zahradu, nehledě na její velikost a dispozice. Z pergoly se můžete těšit několik desítek let a přitom užívat její jedinečnou atmosféru. Seznamte se s typy zahradních pergol,...
Altány, zastřešení terasy, dřevěné pergoly a další výrobky ze dřeva je potřeba chránit, aby si zachovaly svou krásu a stálou funkčnost. Jak na těry, kolik vrstev a další tipy najdete v našem článku.
...pochutnat na dobře grilovaném a krásně šťavnatém masíčku? Dřevěné pergoly s grilem umožňují grilování za každého počasí. Pergola s grilem nebo pergola s krbem jsou vděčným a nejoblíbenějším architektonickým prvkem v každé zahradě. Inspirace a tipy jak docílit nejlepšího řešení,...
Nechte se inspirovat fotografiemi terasových zastřešení. Při výběru terasového zastřešení je dobré si prohlédnout již realizované stavby. Pomohou vám najít ideální řešení.
...na výrobu a montáž dřevěných pergol ze dřeva? Rádi bychom vám nabídli naše řemeslné služby. Vyrobíme dřevěnou pergolu na míru vašim požadavkům, sledně ji odvezeme na místo určení, kde provedeme kompletní montáž do filní podoby. Nebudete muset nit zařizovat –...
Musíme si předem rozmyslet účel pergoly a na jaké konkrétní místo zahradní pergolu umístíme. Řešíme její velikost a orientaci. Veškeré důležité informace k rozhodování o krytých sezeních se dozvíte v našem článku.
Vysnili jste si pergolu se sedlovou střechou pro vaši zahradu a hledáte jejího realizátora? Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou dřevěných pergol na zakázku. Přečtěte si více o tématu pergol se sedlovou střechou, prohlédněte si ukázky realizací.
Jaké jsou parametry na konstrukční materiál používaný při výrobě zahradních dřevěných staveb (altánů, pergol atd.)? Zte požadavky na kvalitu materiálu dle DIN 4074? Nastudujte si informace v našem článku.

Máte jakýkoliv dotaz k tématu "dřevěné altány"? Toužíte po dřevěném altánu na zahradu nebo si chcete pořídit zahradní pergolu či kryté posezení? Zhotovíme pro vás libovolnou dřevěnou stavbu nebo zahradní posezení. Kontaktujte nás.

---------

Tematická specifikace stránky: dřevěné altány, altán na zahradu, zahradní dřevěný altán, zahradní pergola a krytá posezení.

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577