DŘEVĚNÉ PERGOLY NA ZAKÁZKU

Při pohledu z okna můžete kolikráte nabýt pocitu, že díky nešvarům počasí se budete muset stále zdržovat doma. To ovšem neplatí, pokud máte např. pergolu. Máte-li zahradu, byť byste ji s přehledem přehodili míčem, můžete se těšit z příjemného a klidného pergolového posezení na míru možností prostoru.

Naše zakázkově vyráběné pergoly jsou nejen vyrobené s důrazem na kvalitu, ale také s potřebnou pečlivostí.

Kouzlo dřevěné pergoly na zakázku

I ve dnech, které jsou doslova propršené, můžete najít „skulinu“, kdy se uvelebíte pod pergolou a uniknete všednímu stereotypu i ubíjejícímu času, který se ledva táhne. I při počasí, které je zakaboněné, můžete využít prostor dřevěné pergoly pro nevšední pohoštění vašich blízkých a kamarádů. U dřevěné pergoly již dávno neplatí, že by jen zdobila zahradu, a byla k použití pouze ve dnech, kdy venku praží sluníčko, a vy můžete chodit v tričku a šortkách. Díky zastřešení pergoly, a díky možnosti umístění krbu v prostoru dřevěné pergoly, si můžete užít jedinečný zážitek nehledě na to, zda je venku třicet, nebo deset stupňů.

na zakázku - dřevěná pergola

Velké množství variant dřevěných pergol na zakázku

Pergoly, které máme v nabídce, můžete zakoupit buď jako stavebnici pergoly, nebo vám vyrobíme zcela originální pergolu na zakázku, přímo na míru zahradě a vašim představám. U nás se nesetkáte s tím, že bychom vám řekli, že zhotovení pergoly pro váš pozemek je nemožné. Vždy najdeme řešení pergoly, které bude v co největší možné míře odpovídat požadavkům klienta. Na základě našich zkušeností s výrobou pergol na zakázku vám sdělíme, zda je možné vaše přání realizovat.

Obecně však dřevěné pergoly mohou nabízet nespočet různých variant řešení. Můžeme pro vás vytvořit malé dřevěné pergoly či besídky, pergoly ke zdi, nebo třeba i jiné dřevěné zahradní stavby typu zastřešení terasy. Zajistíme pro vás zahradní altán, dřevěné garážové stání a řadu dalších staveb.

pergoly na zakázku - dřevěné

Kontaktujte nás, zpracujeme vám nezávazné nacenění pergoly.

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577