Dřevěné zahradní pergoly a krytá posezení

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „dřevěné zahradní pergoly a krytá posezení“. Pokud se chcete dozvědět o zakázkové výrobě firmy Vetas co nejvíce informací, pak si prostudujte zobrazené články. Poskytujeme kompletní realizační servis zahrnující nejen obhlídku budoucího stanoviště přístřešku, ale i konzultační poradenství a návrh ideálního řešení. Při výrobě dřevěných zahradních pergol a krytých posezení se opíráme o dlouholeté realizační zkušenosti, sledujeme moderní trendy, a hlavně umíme klientovi poradit nejvhodnější variantu dřevěné stavby dle finančních možností. Prohlédněte si naše realizační fotografie, získejte inspiraci, poznejte průběh naší práce.

Jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc – jsme rychlí, spolehliví a pracujeme precizně. Pokud z výpisu článků níže nezískáte potřebné informace, pak nás kontaktujte.

Vyhledané výsledky pro: dřevěné zahradní pergoly a krytá posezení, nalezeno 6 výskytů.

...pergoly lze postavit přímo ke zdi domu, případně po úpravě (přidáním zavětrovacích pásků) můžete tyto pergoly postavit i jako samostojící do zahrady. Pokládáme i dřevěné terasové podlahy ze sibiřského modřínu, případně z WPC (dřevoplastu), kde terasová prkna nemusí být pouze...
Chcete si pochutnat na dobře grilovaném a krásně šťavnatém masíčku? Dřevěné pergoly s grilem umožňují grilování za každého počasí. Pergoly s grilem jsou vděčným a nejoblíbenějším architektonickým prvkem v zahradě.
Nabízíme vám na míru vyráběné dřevěné zahradní pergoly, které bez nadsázky zkrášlí každou zahradu, nehledě na její velikost a dispozice. Z pergoly se můžete těšit několik desítek let a přitom užívat její jedinečnou atmosféru.
...na míru vašim požadavkům, následně ji odvezeme na místo určení, kde provedeme kompletní montáž do finální podoby. Nebudete muset nit zařizovat – jedinou vaší starostí bude vstupní specifikace podoby dřevěné pergoly, schválení námi zpracovaného návrhu a odsouhlasení ostatních materiálových detailů.
...pergoly, tzv. stavebnice? Veškeré tyto fotografie pro vás máme připraveny. Pokud byste od nás chtěli získat pro inspiraci i jiné fotografie pergol, než jsou zde uvedeny, rádi vám je na požádání pošleme. Prohlédněte si fotogalerii pergol a případně nás oslovte....
E-shop s doplňky do zahrady