Dřevěné podlahy pro venkovní terasy

Připravujete odpočinkový prostor navazující na vnitřní interiér vaší nemovitosti? Hledáte inspiraci pro rozhodnutí, jak by měla vaše dřevěná podlaha pro venkovní terasu vypadat? Rádi bychom vám na této stránce ukázali několik inspiračních realizací a v případě, že budete mít zájem, rádi i nabídli možnost nechat si vyrobit dřevěnou terasu na míru včetně montáže. Specializujeme se na zakázkovou dodávku kvalitních dřevěných podlah pro venkovní terasy. Dbáme na dokonalé vizuální i řemeslné provedení, které je základem dlouholetého spokojeného užívání. Vybíráme prvotřídní materiál, který vhodně ošetříme pro jeho ještě větší odolnost.

Referenční ukázky dřevěných podlah venkovních teras

 

 

Jak probíhá zakázková realizace dřevěné terasové podlahy?

  • Konzultační schůzka se zájemcem o zhotovení terasy.
  • Doporučení ideálního řešení dřevěné podlahy pro venkovní terasu.
  • Odsouhlasení rozsahu řešení.
  • Cenová nabídka na zhotovení dřevěné podlahy pro venkovní terasu.
  • Finální odsouhlasení realizačních podmínek + objednávka.
  • Výroba terasy.
  • Montáž dřevěné terasy na smluveném místě.

Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou dřevěných zastřešení a podlah teras. Rádi vám doporučíme ideální designovou variantu plně korespondující se stylem vašeho domu. Umíme jak provedení rustikální, tak i moderní a minimalistická terasy bez zdobných prvků. Vždy se zamýšlíme nejen nad prvotřídním řemeslným zpracováním. Pro nás je důležitá samotná ergonomie prostoru a užitné vlastnosti. I to, jaký je výhled z terasy, z jakého místa fouká vítr apod. Navrhujeme fixní místa k posezení ve formě zvýšených přizdívek s dřevěným pokrytím, řešíme zastínění odpočinkové zóny terasy dle pohybu slunce.

Velkou pozornost věnujeme samotné přípravě podkladu dřevěné podlahy pro venkovní terasu, který by měl mít systém odvodu zbytkové vlhkosti, a hlavně musí poskytnout takové ukotvení, které je nejen pevné (bezpečné), ale i odolné proti vlivům počasí a není náchylné na uhnívání z důvodu působení vlhkosti.

Vymyslíme pro vás libovolné tvarové řešení podlah pro venkovní terasy, včetně ideálního napojení na další prostor zahrady, ať už se jedná o dlažbu, trávník nebo kamenné nášlapné plochy.

V případě, že si chcete ušetřit starosti s plánováním, výrobou a montáží dřevěné terasové podlahy, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Rádi vám zpracujeme nezávazné nacenění.

 

E-shop s doplňky do zahrady