Střešní krytiny pro altány, pergoly

V našich klimatických podmínkách musíme počítat i s tím, že se občas vyskytne krátká dešťová přeháňka, která vám může zkazit příjemné posezení s přáteli na zahradě. Jaká řešení pro zastřešení altánů a pergol existují? Informujte se v našem článku a vyberte tu nejvhodnější krytinu pro vaši pergolu. Hledisek je hned několik, znáte je všechny?

Doporučujeme postavit na zahradu pergoly či altány, které mají vhodnou střešní krytinu. Zastřešení pergoly vám poskytne dostatečné funkční řešení.

Na zahradních altánech se nejlépe osvědčil prkenný záklop pokrytý asfaltovou krytinou, tzv. šindelem. Prodává se v různých provedeních a barvách. Na lehčí konstrukce typu pergoly doporučujeme krytinu plastovou, komůrkový polykarbonát, který je finančně náročnější nebo některou z trapézových krytin. Pod takto zastřešeným zahradním altánem nebo pergolou můžeme trávit ničím nerušený odpočinek.

Důležité je také velmi precizní řešení napojení střešní krytiny u tzv. pergol ke zdi. I v případě tzv. „stavebnice pergoly“, která je sériově vyráběná a slouží ke smontování svépomocí, je třeba řešit zastřešení, pokud není součástí dodávky.

Pokud potřebujete poradit s výběrem střešní krytiny např. i pro garážové stání apod., pak se na nás kdykoliv obraťte, rádi vám pomůžeme.

Mimo pergol a altánů vyrábíme také:

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577