SVATEBNÍ ALTÁNY ZE DŘEVA

Mít svatbu pod širým nebem, a současně mít jistotu, že v případě nepřízně počasí, neohrozí tento jedinečný moment déšť? Svatební altán ze dřeva je skvělým řešením.

Dřevěné altány a pergoly se stále více zabydlují na soukromých zahradách, veřejných parcích, v prostranství zámeckých zahrad aj. Altány a pergoly totiž nabízí vskutku široké využití společně s estetickým zážitkem a navozením té správné nálady. A právě výjimečnost svatebního dne, si žádá také navození výjimečné atmosféry. Tu vám mohou přinést dřevěné zahradní altány, umístěné uprostřed zeleně, plné vůní z rozkvetlých keřů a květin.

altán ze dřeva - svatební

Dřevěné altány – romantické místo pro svatební obřad

Dřevěné altány Vám pomohou vytvořit romantické místo pro plánovaný svatební obřad, nebo svatební veselí. Altány ze dřeva jsou výjimečné v tom, že prakticky nepotřebují žádné dodatečné přikrášlování. „Holé“ dřevo má své originální kouzlo a eleganci. Přidáte-li však květiny, získáte zákoutí, nad kterým se bude rozplývat nejeden svatebčan, natož pak vy. Dřevěné altány s romantikou neodmyslitelně souvisí.

dřevěný altán

Vlastní svatební altán místo pronajatého

Dřevěné altány, které si u nás můžete nechat vyrobit na míru, Vám mohou přinášet radost ne jen v jeden okamžik, ale třeba každý den. Konec konců, každý den je svým způsobem jedinečný, neopakovatelný, a může přinést momenty, které se nedají jen tak zopakovat. Altány, které prošly našima rukama, by mohly „vyprávět“, jakých zážitků byly svědky.

Jsme schopni vám navrhnout nejen altány, ale i pergoly, které se budou hodit ne jen pro jednu příležitost, ale prostě pro váš každodenní odpočinek v zahradě. Díky tomu nebude vůbec nutné, abyste si altány pronajímali, těšili se z nich jen po určitou dobu, a pak se s nimi horko těžko loučili. Naše dřevěné altány vám budou dělat společnost po tak dlouhou dobu, jak jen budete chtít.

E-shop s doplňky do zahrady