Zahradní pergoly a krytá posezení fotogalerie

V této kategorii zobrazujeme výpis stránek s tématem „zahradní pergoly a krytá posezení fotogalerie“. Pokud hledáte inspirace pro plánovanou výstavbu zahradních krytých posezení, pak pro vás máme řadu zajímavých fotografií, které zachycují zahradní přístřešky a pergoly vyráběné naší firmou ze dřeva dle přání klienta.

Získejte detailní informace o možných řešeních krytých posezení v mnoha tvarových a velikostních variantách. V soupisu článků níže najdete ukázkové fotogalerie, a taktéž produktové stránky pro případ, že byste si chtěli nechat zhotovit zahradní pergolu či jiný přístřešek na míru. Pokud z níže uvedeného výpisu relevantních stránek nezískáte potřebné informace, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pošleme další inspirační fotografie.

Vyhledané výsledky pro: zahradní pergoly a krytá posezení fotogalerie, nalezeno 6 výskytů.

...pergoly lze postavit přímo ke zdi domu, případně po úpravě (přidáním zavětrovacích pásků) můžete tyto pergoly postavit i jako samostojící do zahrady. Pokládáme i dřevěné terasové podlahy ze sibiřského modřínu, případně z WPC (dřevoplastu), kde terasová prkna nemusí být pouze...
Chcete si pochutnat na dobře grilovaném a krásně šťavnatém masíčku? Dřevěné pergoly s grilem umožňují grilování za každého počasí. Pergoly s grilem jsou vděčným a nejoblíbenějším architektonickým prvkem v zahradě.
Nabízíme vám na míru vyráběné dřevěné zahradní pergoly, které bez nadsázky zkrášlí každou zahradu, nehledě na její velikost a dispozice. Z pergoly se můžete těšit několik desítek let a přitom užívat její jedinečnou atmosféru.
...na míru vašim požadavkům, následně ji odvezeme na místo určení, kde provedeme kompletní montáž do finální podoby. Nebudete muset nit zařizovat – jedinou vaší starostí bude vstupní specifikace podoby dřevěné pergoly, schválení námi zpracovaného návrhu a odsouhlasení ostatních materiálových detailů.
...pergoly, tzv. stavebnice? Veškeré tyto fotografie pro vás máme připraveny. Pokud byste od nás chtěli získat pro inspiraci i jiné fotografie pergol, než jsou zde uvedeny, rádi vám je na požádání pošleme. Prohlédněte si fotogalerii pergol a případně nás oslovte....
E-shop s doplňky do zahrady