Výroba pergol - Brno

Zhotovíme pro vás dřevěné pergoly na míru. Hledáte výrobce pergol z Brna? Jsme tuzemskou firmou zaměřující se na zakázkovou výrobu altánů, pergol, teras, garážových stání a jiných menších užitkových staveb ze dřeva. Jestliže jste z Brna a máte konkrétní představu o vaší nové pergole, pak vám ji rádi zpracujeme do výsledné podoby. Pokud si naopak nevíte rady, jaká pergola je pro vaši terasu či zahradu ideální, pak využijte našich dlouholetých zkušeností v plánování a výrobě pergol. Vaše pergola bude skvělým místem odpočinku i setkání s přáteli a širší rodinou. Originální a moderní dřevěné pergoly od Vetasu mají duši. Chtějte nadstandard s dlouhou životností a v precizním provedení.

Máte-li zájem o službu „výroba pergol Brno“ a o nezávazné nacenění, pak nás kontaktujte.

Referenční ukázky dřevěných pergol pro klienty z Brna

Poptat zakázkovou výrobuPro zájemce z Brna nabízíme kompletní servis včetně vstupního poradenství, zaměření a vytvoření návrhu pergoly, až po samotnou výrobu a následné smontování ve vaší zahradě.

Vyrobíme pro vás libovolný typ pergoly:

  • Pergoly s bočním krytím (Brno).
  • Samostatně stojící pergoly (Brno).
  • Zastřešené pergoly (Brno).
  • Pergoly pro garážové stání (Brno).
  • Pergoly ke zdi domu (Brno).
  • Rohové pergoly (Brno).

Dřevěné pergoly vyrábíme z vysoce kvalitního dřeva, která vlastnoručně vybíráme. Zapracujeme ideální střešní krytinu dle vašeho požadavku, doporučíme využití stinících prvků.

E-shop s doplňky do zahrady