Pergola se sedlovou střechou

Vysnili jste si pergolu se sedlovou střechou pro vaši zahradu a hledáte jejího realizátora? Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou dřevěných pergol na zakázku. Přečtěte si více o tématu pergol se sedlovou střechou, prohlédněte si ukázky realizací.

Rozměrově i typově si můžete vydefinovat jakékoliv řešení pergoly se sedlovou střechou, my ho pro vás zrealizujeme. Celý projekt zpracujeme s ohledem na umístění budoucí pergoly, případně vám doporučíme úpravy původního záměru dle našich realizačních zkušeností. Poté se již veškerá energie věnuje nařezání jednotlivých dílců a následně je pergola se sedlovou střechou smontována přímo u klienta. Vše s minimem starostí z vaší strany.

Pergola se sedlovou střechou není jen o její samotné konstrukci, ale je třeba řešit i výběr ideální střešní krytiny, bočnice a stínění. Stejné je to i v případě jejího přesného umístění, resp. orientace v určitém směru. S tím vším vám dokážeme poradit právě tak, aby vaše nová pergola se sedlovou střechou byla opravdovou oázou klidu a pohody, místem nerušeného odpočinku. To vše pokud možno po několik desítek let bez větších úprav a rekonstrukcí.

Výhody pergoly se sedlovou střechou

Velkou předností sedlové střechy je její prodyšnost a snadnost realizace. Sedlovou střechu pergoly lze vizuálně různě modifikovat dle vašich požadavků. Tento typ střechy nezadržuje sníh ani vodu.

V případě pergoly se sedlovou střechou lze na konstrukci umístit jak pevné, tak i měkké střešní krytiny, jen je třeba u každého druhu počítat s odpovídající nosností konstrukce, která logicky bude jiná u klasické pálené tašky nebo u sklolaminátového materiálu.

Pergoly se sedlovou střechou patří vedle pergol s pultovou střechou k úplné klasice a s těmito 2 typy střech pergol se budete nejčastěji setkávat. Pro moderní domy doporučují architekti střídmý a funkcionalistický styl spíše v podobě střechy pultové, pro vesnickou usedlost pak prosazují pergoly se sedlovou střechou. Rozhodně to však není pravidlem.

Nechejte si nezávazně nacenit výrobu dřevěné pergoly se sedlovou střechou. Kontaktujte nás.