Dřevoplastové terasy

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „dřevoplastové terasy“. Informujte se o možnostech zhotovení dřevoplastových teras na míru od společnosti Vetas, která vyrábí taktéž různorodé dřevěné prvky a stavby do zahrady. Kvalitní dřevoplastové terasy zhotovíme v rámci celé ČR, dopravné neúčtujeme. Více informací o dřevoplastových terasách naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků níže nezískáte potřebnou informaci, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail info@vetas.cz nebo telefonovat na 602 538 577.

Vyhledané výsledky pro: dřevoplastové terasy, nalezeno 3 výskytů.

...dřevoplastové terasy, které v sobě kombinují výhody obou materiálů, tedy dřeva a plastu. Pokud máte zájem, rádi pro vás tyto WPC podlahy vyrobíme. Využijte našich dlouholetých zkušeností z realizací různě velikých dřevěných a dřevoplastových teras. Pokud máte zájem o zhotovení moderní dřevoplastové...
Podlaha terasy se dá vytvořit v různých variantách, hlavní roli hraje materiál. Terasy se dělají z kameniny, keramické dlažby a samozřejmě i ze dřeva. Informujte se, jak obstojí dřevěná terasa vůči jiným materiálům.
E-shop s doplňky do zahrady