Altány

V této kategorii zobrazujeme výpis článků s tématem „altány“. Získejte detailní informace o různých typech a řešeních altánů od firmy Vetas. Dřevěný altán je ideálním místem pro odpočinek v zahradě, ochrání před deštěm a poskytne pohodlné posezení. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně dřevěných zahradních staveb, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám poskytneme detailní informace.

Vyhledané výsledky pro: altány, nalezeno 16 výskytů.

Blíží se jaro a sním také jarní zahradní a stavební výstavy, kde se prezentují pergoly, altány, přístřešky na auto nebo besídky od firmy Vetas. Na výstavách uvidíte naše nejoblíbenější a nejprodávanější altány, pergoly a besídky.
Dřevěné pergoly a dřevěné altány mají svoji dlouholetou tradici. I když se do popředí stále více dere novodobé pojetí pro altány a pergoly, které s sebou přináší například hliníkové, nebo dokonce plastové provedení, stále se na výsluní drží altány a...
Je vaším požadavkem pořídit sériově vyráběnou pergolu či altán levně? Vhodným řešením jsou pro vás stavebnice pergol a altánů. Jaké jsou možnosti tohoto řešení se dočtete v tomto článku.
Mít svatbu pod širým nebem, a současně mít jistotu, že v případě nepřízně počasí, neohrozí tento jedinečný moment déšť? Svatební altán ze dřeva je skvělým řešením. Svatební altán ochrání před nepřízní počasí nebo naopak ochrání před slunečním žárem, podpoří romantiku...
Prohlédněte si inspirační ukázky zahradních altánů a pergol. V tomto článku najdete výběr toho nejlepšího z nabídky drobných dřevěných staveb.
Trendem současné doby je zahradu využívat k odpočinku a relaxaci. Ke strávení příjemných chvilek s dětmi a rodinnými přáteli při grilování. Zvelebte i vy svou zahradu prostřednictvím pěkného dřevěného altánu nebo pergoly. Ukázky a tipy na umístění najdete zde.
Na fotkách níže vidíte "ochutnávku" naší práce. Prohlédnout si můžete různé typy altánů, které vyrábíme ze dřeva a instalujeme u zákazníka. V ukázkách najdete i zahradní altán s krbem a jiné specifičtější varianty altánových řešení.
Relaxace a pohodlné posezení v příjemném prostředí s pěkným výhledem – to jsou nejčastější důvody stavby zahradního dřevěného altánu. Jak promyslet jeho velikost, umístění a jiné důležité parametry? Více se dozvíte v článku.
V našich klimatických podmínkách musíme počítat i s tím, že se občas vyskytne krátká dešťová přeháňka, která vám může zkazit příjemné posezení s přáteli na zahradě. Jaká řešení pro zastřešení altánů a pergol existují? Informujte se v našem článku a...
Jaké jsou parametry na konstrukční materiál používaný při výrobě zahradních dřevěných staveb (altánů, pergol atd.)? Znáte požadavky na kvalitu materiálu dle DIN 4074? Nastudujte si informace v našem článku.
Altány, zastřešení terasy, dřevěné pergoly a další výrobky ze dřeva je potřeba chránit, aby si zachovaly svou krásu a stálou funkčnost. Jak na nátěry, kolik vrstev a další tipy najdete v našem článku.
... ALTÁNY, PERGOLY, GARÁŽOVÉ PŘÍSTŘEŠKY, ZASTŘEŠENÍ TERAS Na našich stránkách můžete shlédnout základní typy sériově vyráběných altánů, pergol, zastřešení teras,  garážových stání a dalších staveb do zahrady. Jedná se velmi jednoduché stavebnice, které dodáváme s montážním návodem a spojovacím materiálem, bez povrchové...
Nechte se inspirovat fotografiemi terasových zastřešení. Při výběru terasového zastřešení je dobré si prohlédnout již realizované stavby. Pomohou vám najít ideální řešení.
Na přání zajišťujeme: dopravu stavebnice pergoly, altánu a dalšího zboží na vytížení návrh zastřešení terasy, počítačový náhled provedení nátěr pro pergoly, altány a další sortiment (1x proti houbám a dřevokaz. hmyzu, 2x lazura Impranal) odstín dle výběru montáž nabízíme pro altány,...
Zvětšit mapu Kancelář Čechova 245 584 01 Ledeč nad Sázavou p. Marcela Sedláková tel.: 602 490 796 Ing. Jiří Sedlák tel.: 602 538 577 Firma Ing. Jiří Sedlák - Vetas Hradec 80 584 01 Ledeč nad Sázavou info@vetas.cz www.vetas.cz Kontaktní formulář...

Obecné info o altánech na Wikipedii.