Moderní pergoly

Hledáte zhotovitele moderní pergoly pro vaši nemovitost? Níže jsme pro vás připravili soupis stránek, které se věnují problematice zakázkově vyráběných dřevěných pergol, a to včetně informací, jak vybrat ideální variantu pergoly s ohledem na charakter vašeho pozemku a užitné vlastnosti. Získejte potřebné informace, inspirujte se realizačními fotografiemi, lepe si pak představíte, jak by vaše moderní pergola mohla opravdu vypadat.

Vaše nová pergola může mít řadu podob. Nevíte-li si při výběru nové pergoly rady, využijte našeho konzultačního poradenství. V případě, že se prohlížením webu nedozvíte potřebnou informaci o tématu „moderní pergoly“, pak nás neváhejte nezávazně oslovit. Kontakt zde.

Vyhledané výsledky pro: moderní pergoly, nalezeno 6 výskytů.

...pergoly lze postavit přímo ke zdi domu, případně po úpravě (přidáním zavětrovacích pásků) můžete tyto pergoly postavit i jako samostojící do zahrady. Pokládáme i dřevěné terasové podlahy ze sibiřského modřínu, případně z WPC (dřevoplastu), kde terasová prkna nemusí být pouze...
Chcete si pochutnat na dobře grilovaném a krásně šťavnatém masíčku? Dřevěné pergoly s grilem umožňují grilování za každého počasí. Pergoly s grilem jsou vděčným a nejoblíbenějším architektonickým prvkem v zahradě.
Nabízíme vám na míru vyráběné dřevěné zahradní pergoly, které bez nadsázky zkrášlí každou zahradu, nehledě na její velikost a dispozice. Z pergoly se můžete těšit několik desítek let a přitom užívat její jedinečnou atmosféru.
...na míru vašim požadavkům, následně ji odvezeme na místo určení, kde provedeme kompletní montáž do finální podoby. Nebudete muset nit zařizovat – jedinou vaší starostí bude vstupní specifikace podoby dřevěné pergoly, schválení námi zpracovaného návrhu a odsouhlasení ostatních materiálových detailů.
...pergoly, tzv. stavebnice? Veškeré tyto fotografie pro vás máme připraveny. Pokud byste od nás chtěli získat pro inspiraci i jiné fotografie pergol, než jsou zde uvedeny, rádi vám je na požádání pošleme. Prohlédněte si fotogalerii pergol a případně nás oslovte....
E-shop s doplňky do zahrady