Zahradní přístřešky

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „zahradní přístřešky“. Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti zakázkové výroby zahradních přístřešků pro klienty v rámci celé ČR. Mimo zakázkovou  výrobu přístřešků na zahradu můžete navíc u nás zakoupit i předpřipravené stavebnicové systémy pergol a ostatních přístřešků. Využíváme nejen dlouholetých zkušeností a řemeslné zručnosti, ale i moderní technologie a zaručené postupy za účelem dosažení precizního výsledku. Poskytujeme konzultační servis spojený s návrhem ideálního zahradního přístřešku pro váš pozemek. Samozřejmě realizujeme i kompletaci přístřešku na místě. Přístřešky na zahradu zhotovíme i jako krytí pro již existující krby.

Vyrábíme:

  • Zahradní přístřešky pro auta
  • Přístřešek na zahradu pro dětské hřiště
  • Zahradní přístřešky pro venkovní kuchyně a grily
  • Altány a besídky.
  • Dřevěné zábradlí a terasy.
  • Přístřešky ke zdi domu.
  • Přístřešek na gril.

Naši pracovníci mají v oblasti výroby zahradních přístřešků dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na pečlivé provedení dle vašeho požadavku. Můžete si být jisti vysokou úrovní servisu od vstupní konzultace prostorového řešení a vizuální podoby, až po kompletaci zahradního přístřešku. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách.

V případě, že se prohlížením uvedených stránek nedozvíte potřebnou informaci o tématu „zahradní přístřešky“, nebo jestliže nás hodláte kontaktovat přímo, pak můžete psát na mail info@vetas.cz nebo telefonovat na 602 538 577.

 

-------------------------

Tematická specifikace obsahu článku: zahradní přístřešek, venkovní přístřešek, přístřešky na zahradu.

Vyhledané výsledky pro: zahradní přístřešky, nalezeno 23 výskytů.

Široké využití zahradní pergoly z ní činí nepostradatelnou součást každé zahrady. Variantou levného řešení zahradní pergoly je tzv. stavebnice. Prohlédněte si nabídku a možnosti těchto sériových pergol.
Chcete si pochutnat na dobře grilovaném a krásně šťavnatém masíčku? Dřevěné pergoly s grilem umožňují grilování za každého počasí. Můžeme grilovat s přáteli, i když zrovna prší nebo je parné léto a potřebujete stín. Pergola s grilem nebo pergola s...
Nabízíme vám na míru vyráběné dřevěné zahradní pergoly, které bez nadsázky zkrášlí každou zahradu, nehledě na její velikost a dispozice. Z pergoly se můžete těšit několik desítek let a přitom užívat její jedinečnou atmosféru. Seznamte se s typy zahradních pergol,...
Musíme si předem rozmyslet účel pergoly a na jaké konkrétní místo zahradní pergolu umístíme. Řešíme její velikost a orientaci. Zda chcete moderní pergolu nebo rustikálnější pergolu z kulatiny apod. Veškeré důležité informace k rozhodování o krytých sezeních se dozvíte v...
Relaxace a pohodlné posezení v příjemném prostředí s pěkným výhledem – to jsou nejčastější důvody stavby zahradního dřevěného altánu. Jak promyslet jeho velikost, umístění a jiné důležité parametry? Více se dozvíte v článku.
Pergoly z dřevěných trámů patří ke klasice, která nikdy neomrzí. Pergola z trámů má ideální stabilitu řadu dalších předností. Dozvíte se o nic v tomto článku.
Prohlédněte si inspirační ukázky zahradních altánů a pergol. V tomto článku najdete výběr toho nejlepšího z nabídky drobných dřevěných staveb.
Je vaším požadavkem pořídit sériově vyráběnou pergolu či altán levně? Vhodným řešením jsou pro vás stavebnice pergol a altánů. Jaké jsou možnosti tohoto řešení se dočtete v tomto článku.
Blíží se jaro a sním také jarní zahradní a stavební výstavy, kde se prezentují pergoly, altány, přístřešky na auto nebo besídky od firmy Vetas. Na výstavách uvidíte naše nejoblíbenější a nejprodávanější altány, pergoly a besídky.
Trendem současné doby je zahradu využívat k odpočinku a relaxaci. Ke strávení příjemných chvilek s dětmi a rodinnými přáteli při grilování. Zvelebte i vy svou zahradu prostřednictvím pěkného dřevěného altánu nebo pergoly. Ukázky a tipy na umístění najdete zde.
Jaké jsou parametry na konstrukční materiál používaný při výrobě zahradních dřevěných staveb (altánů, pergol atd.)? Znáte požadavky na kvalitu materiálu dle DIN 4074? Nastudujte si informace v našem článku.
Uvažujete o pořízení dřevěné pergoly, ale máte obavy, že vyjde příliš draho? Jste na omylu. Tyhle dřevěné pergoly mají dlouhou životnost a přitom jsou cenově výhodné. Více o nich najdete v tomto článku.
Altány, zastřešení terasy, dřevěné pergoly a další výrobky ze dřeva je potřeba chránit, aby si zachovaly svou krásu a stálou funkčnost. Jak na nátěry, kolik vrstev a další tipy najdete v našem článku.
Dřevěná pergola se skládá z podpěrných stojek, které musí zajistit dostatečnou stabilitu celé dřevěné konstrukce. Proto volíme průměr stojek dle velikosti dřevěné pergoly nebo případně dle zatíženosti střešní konstrukce. Více o konstrukci pergoly se dozvíte v našem článku.
Dřevěné pergoly a dřevěné altány mají svoji dlouholetou tradici. I když se do popředí stále více dere novodobé pojetí pro altány a pergoly, které s sebou přináší například hliníkové, nebo dokonce plastové provedení, stále se na výsluní drží altány a...
Hledáte specialistu na výrobu a montáž dřevěných pergol ze dřeva? Rádi bychom vám nabídli naše řemeslné služby. Vyrobíme dřevěnou pergolu na míru vašim požadavkům, následně ji odvezeme na místo určení, kde provedeme kompletní montáž do finální podoby. Nebudete muset nit...
Pokud hledáte nenákladné řešení, pak jsou pro vás ideální cenově výhodné pergoly v podobě stavebnicových systému. Jednoduché pergoly, které si sami doma snadno složíte, pěkné a za super ceny najdete v tomto článku.
Pergoly Altány Zastřešení terasy Garáže - garážové přístřešky Terasové podlahy
Mít svatbu pod širým nebem, a současně mít jistotu, že v případě nepřízně počasí, neohrozí tento jedinečný moment déšť? Svatební altán ze dřeva je skvělým řešením. Svatební altán ochrání před nepřízní počasí nebo naopak ochrání před slunečním žárem, podpoří romantiku...
Při pohledu z okna můžete kolikráte nabýt pocitu, že díky nešvarům počasí se budete muset stále zdržovat doma. To ovšem neplatí, pokud máte např. pergolu. Máte-li zahradu, byť byste ji s přehledem přehodili míčem, můžete se těšit z příjemného a...
Většinou se pergoly ke zdi staví proto, aby rozšířili užitnou plochu interiéru a umožnili přenést pohodu domova i do exteriéru.
Dřevěné pergoly u domu – to je současný trend majitelů rodinných domků. Přisazením pergoly k domu získáváte další obytný prostor sloužící k relaxaci. Jak si naplánovat pergolu u domu, na co nezapomenout a co vše zohlednit? Více se dočtete zde.

Pokud zahradní přístřešek, pak jedině altán

Zahradní přístřešky v podobě altánů vám umožní začít den s pohledem na probouzející se přírodu, nebo ukončit pohledem na úchvatný západ slunce společně s přáteli či rodinou. Dřevěné zahradní altány, které si u naší firmy můžete objednat, vám dopřejí tolik žádaný odpočinek, zvelebení a zútulnění zahrady. Rádi vám altán vyrobíme na zakázku! Se dřevem to umíme. Vyrobíme vám zahradní přístřešek na míru.

 

 
Zahradní altán Besídka

Zahradní přístřešek Besídka

Tento přístřešek na zahradu má zabudované sezení pro 8 osob. Rozměr altánku: 3x2,3. Materiál zahradního přístřešku: smrk.

Zahradní altán Besídka 3x3m

Zahradní přístřešek Besídka 3x3m

Přístřešek na zahradu má zabudované sezení pro 12 osob. Rozměr zahradního altánu: 3x3m. Materiál zahradního přístřešku: smrk.

Dřevěný zahradní altán Hobby 2,5x2,5m, 4 vchody

Zahradní přístřešek Hobby 2,5x2,5m, 4 vchody

Nejoblíbenější přístřešek na zahradu z naší nabídky. Rozměr zahradního přístřešku: 2,5x2,5m .Materiál zahradního přístřešku: smrk.

 
Dřevěná besídka s pultovou střechou

Dřevěná zahradní přístřešek s pultovou střechou

Perfektní pro větší rodinu. Rozměr zahradního přístřešku: 3x3. Materiál zahradního přístřešku: smrk.

Dřevěný zahradní altán Sázava 2,5x2,5m

Dřevěný zahradní přístřešek Sázava 2,5x2,5m včetně folií

Díky fóliím využijete přístřešek i v chladném počasí. Prodlužte si sezónu na zahradě. Rozměr zahradního přístřešku: 2,5x2,5m. Materiál zahradního přístřešku: smrk.

Dřevěný zahradní altán Hobby 3x3m, 4 vchody

Zahradní přístřešek Hobby 3x3m, 4 vchody

Stále oblíbená klasika: zahradní přístřešek 3x3 je dobrý i jako venkovní učebna nebo do parků. Rozměr zahradního přístřešku: 3x3m.

 
Zahradní altán Sázava 3x3m

Dřevěný přístřešek Sázava 3x3m

Dřevěný přístřešek Sázava 3x3m je ideálním řešení pro nepříznivé počasí. 

Dřevěný altán Poezie

Dřevěný zahradní přístřešek Poezie

Přístřešek na zahradu je vhodný nejenom k vašemu bazénu. Rozměr zahradního přístřešku: 2,5x2,5m. 

Zahradní altán prosklený
 
------------------
Tematická specifikace stránky: přístřešky, přístřešek na zahradu, zahradní přístřešek, posezení na zahradě.
E-shop s doplňky do zahrady