Zahradní přístřešky

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „zahradní přístřešky“. Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti zakázkové výroby zahradních přístřešků pro klienty v rámci celé ČR.

Mimo zakázkovou výrobu přístřešků na zahradu můžete navíc u nás zakoupit i předpřipravené stavebnicové systémy pergol a ostatních přístřešků. Využíváme nejen dlouholetých zkušeností a řemeslné zručnosti, ale i moderní technologie a zaručené postupy za účelem dosažení precizního výsledku. Poskytujeme konzultační servis spojený s návrhem ideálního zahradního přístřešku pro váš pozemek. Samozřejmě realizujeme i kompletaci přístřešku na místě. Přístřešky na zahradu zhotovíme i jako krytí pro již existující krby. Přístřešky na zahradu v případě požadavku rádi zvizualizujeme v rámci procesu návrhu, ať máte jasnou přestavu, jak bude váš nový přístřešek na zahradě vypadat.

Výhody přístřešku na zahradu

Dřevěné přístřešky v zahradě poskytují účinnou ochranu před slunečním zářením, deštěm a jinými nepříznivými povětrnostními podmínkami, což umožňuje užívat si venkovního prostoru v každém počasí.

Dřevěné přístřešky umístěné v zahradě vytvářejí intimní a soukromý prostor, ideální pro odpočinek, čtení nebo klidné posezení s rodinou a přáteli.

Dřevěné přístřešky představují i estetický prvek, který zvyšuje vizuální atraktivitu zahrady a přispívá k celkovému designu venkovního prostoru.

Vyrábíme tyto venkovní přístřešky:

Naši pracovníci mají v oblasti výroby zahradních přístřešků dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na pečlivé provedení dle vašeho požadavku. Můžete si být jisti vysokou úrovní servisu od vstupní konzultace prostorového řešení a vizuální podoby, až po kompletaci zahradního přístřešku. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách.

V případě, že se prohlížením uvedených stránek nedozvíte potřebnou informaci o tématu „zahradní přístřešky“, nebo jestliže nás hodláte kontaktovat přímo, pak můžete psát na mail info@vetas.cz nebo telefonovat na 602 538 577.

Vetas - váš specialista na zahradní přístřešky a specifické venkovní přístřešky.

Vyhledané výsledky pro: zahradní přístřešky, nalezeno 23 výskytů.

Relaxace a pohodlné posezení v příjemném prostředí s pěkným výhledem – to jsou nejčastější důvody stavby zahradního dřevěného altánu. Jak promyslet jeho velikost, umístění a jiné důležité parametry? Více se dozvíte v článku.
Prohlédněte si inspirační ukázky zahradních altánů a pergol. V tomto článku najdete výběr toho nejlepšího z nabídky drobných dřevěných staveb.
Široké využití zahradní pergoly z ní činí nepostradatelnou součást každé zahrady. Variantou levného řešení zahradní pergoly je tzv. stavebnice. Prohlédněte si nabídku a možnosti těchto sériových pergol.
...dřevěné zahradní pergoly, které bez nadsázky zkrášlí každou zahradu, nehledě na její velikost a dispozice. Z pergoly se můžete těšit několik desítek let a přitom užívat její jedinečnou atmosféru. Seznamte se s typy zahradních pergol, prohlédněte si konkrétní realizační fotografie.
Musíme si předem rozmyslet účel pergoly a na jaké konkrétní místo zahradní pergolu umístíme. Řešíme její velikost a orientaci. Veškeré důležité informace k rozhodování o krytých sezeních se dozvíte v našem článku.
Pergoly z dřevěných trámů patří ke klasice, která nikdy neomrzí. Pergola z trámů má ideální stabilitu řadu dalších předností. Dozvíte se o nic v tomto článku.
Chcete si pochutnat na dobře grilovaném a krásně šťavnatém masíčku? Dřevěné pergoly s grilem umožňují grilování za každého počasí. Pergola s grilem nebo pergola s krbem jsou vděčným a nejoblíbenějším architektonickým prvkem v každé zahradě. Inspirace a tipy jak docílit...
Pokud hledáte nenákladné řešení, pak jsou pro vás ideální cenově výhodné pergoly v podobě stavebnicových systému. Jednoduché pergoly, které si sami doma snadno složíte, pěkné a za super ceny najdete v tomto článku.
Jaké jsou parametry na konstrukční materiál používaný při výrobě zahradních dřevěných staveb (altánů, pergol atd.)? Znáte požadavky na kvalitu materiálu dle DIN 4074? Nastudujte si informace v našem článku.
Blíží se jaro a sním také jarní zahradní a stavební výstavy, kde se prezentují pergoly, altány, přístřešky na auto nebo besídky od firmy Vetas. Na výstavách uvidíte naše nejoblíbenější a nejprodávanější altány, pergoly a besídky.
Trendem současné doby je zahradu využívat k odpočinku a relaxaci. Ke strávení příjemných chvilek s dětmi a rodinnými přáteli při grilování. Zvelebte i vy svou zahradu prostřednictvím pěkného dřevěného altánu nebo pergoly. Ukázky a tipy na umístění najdete zde.
Uvažujete o pořízení dřevěné pergoly, ale máte obavy, že vyjde příliš draho? Jste na omylu. Tyhle dřevěné pergoly mají dlouhou životnost a přitom jsou cenově výhodné. Více o nich najdete v tomto článku.
Je vaším požadavkem pořídit sériově vyráběnou pergolu či altán levně? Vhodným řešením jsou pro vás stavebnice pergol a altánů. Jaké jsou možnosti tohoto řešení se dočtete v tomto článku.
Altány, zastřešení terasy, dřevěné pergoly a další výrobky ze dřeva je potřeba chránit, aby si zachovaly svou krásu a stálou funkčnost. Jak na nátěry, kolik vrstev a další tipy najdete v našem článku.
Mít svatbu pod širým nebem, a současně mít jistotu, že v případě nepřízně počasí, neohrozí tento jedinečný moment déšť? Svatební altán ze dřeva je skvělým řešením. Svatební altán ochrání před nepřízní počasí nebo naopak ochrání před slunečním žárem, podpoří romantiku...
Při pohledu z okna můžete kolikráte nabýt pocitu, že díky nešvarům počasí se budete muset stále zdržovat doma. To ovšem neplatí, pokud máte např. pergolu. Máte-li zahradu, byť byste ji s přehledem přehodili míčem, můžete se těšit z příjemného a...
Dřevěné pergoly a dřevěné altány mají svoji dlouholetou tradici. I když se do popředí stále více dere novodobé pojetí pro altány a pergoly, které s sebou přináší například hliníkové, nebo dokonce plastové provedení, stále se na výsluní drží altány a...
Většinou se však pergoly ke zdi staví z několika hlavních důvodů. Ty nejpodstatnější najdete v našem článku, a to včetně tipů, inspiračních ukázek.
Dřevěné pergoly u domu – to je současný trend majitelů rodinných domků. Přisazením pergoly k domu získáváte další obytný prostor sloužící k relaxaci. Jak si naplánovat pergolu u domu, na co nezapomenout a co vše zohlednit? Více se dočtete zde.
Hledáte specialistu na výrobu a montáž dřevěných pergol ze dřeva? Rádi bychom vám nabídli naše řemeslné služby. Vyrobíme dřevěnou pergolu na míru vašim požadavkům, následně ji odvezeme na místo určení, kde provedeme kompletní montáž do finální podoby. Nebudete muset nit...

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktní údaje
Specifikace zakázky
Fotografie domu
Nahrajte fotografie místa, terasy, domu, kde bude pergola realizována.
Text s obrázkem
Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

nebo volejte
602 538 577